SPARQL Views (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Views
th: ดู

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Contains
th: ประกอบด้วย

en: Is equal to
th: เท่ากับ

en: Is not equal to
th: ไม่เท่ากับ

en: contains
th: ประกอบด้วย
