SPARQL Views (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Language
bg: Език

en: Label
bg: Заглавие

en: Views
bg: Изгледи

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: contains
bg: съдържание
