SPARQL Views (7.x-2.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Language
bs: Jezik

en: Label
bs: Oznaka

en: Contains
bs: Sadrži

en: Is equal to
bs: je jednako

en: Is not equal to
bs: nije jednako

en: contains
bs: sadrži
