SPARQL Views (7.x-2.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Language
eo: Lingvo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Views
eo: Vidoj

en: Full
eo: Kompleta
