SPARQL Views (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Value
es: Valor

en: Language
es: Idioma

en: Label
es: Etiqueta

en: Views
es: Vistas

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Contains
es: Contiene

en: Is equal to
es: Es igual a

en: Is not equal to
es: No es igual a

en: Full
es: Completo

en: contains
es: contiene

en: Formatter
es: Formateador

en: Note: you do not have permission to modify this. If you change the default argument type, this setting will be lost and you will NOT be able to get it back.
es: <strong>Advertencia:</strong> No tiene permiso para modificar esto. Si cambia el tipo de argumento predeterminado, este ajuste se perderá y NO podrá recuperarlo.

en: The last comment of a node.
es: El último comentario de un nodo.
