SPARQL Views (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Label
eu: Etiketa

en: Views
eu: Bistak

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Contains
eu: Edukia

en: Is equal to
eu: Honen berdina

en: Is not equal to
eu: Honen ezberdina

en: Full
eu: Osoa

en: contains
eu: dauka
