SPARQL Views (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Language
fa: زبان

en: Label
fa: برچسب

en: Views
fa: نماها

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Contains
fa: شاملِ

en: Is equal to
fa: برابر است با

en: Is not equal to
fa: برابر نیست با

en: Full
fa: کامل

en: contains
fa: شامل
