SPARQL Views (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Language
gl: Idioma

en: Label
gl: Etiqueta

en: Views
gl: Vistas

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Contains
gl: Contén

en: Is equal to
gl: É igual a

en: Is not equal to
gl: É diferente de

en: Full
gl: Completo

en: contains
gl: contén

en: Formatter
gl: Formateador
