SPARQL Views (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Language
hy: Լեզու

en: Label
hy: Պիտակ

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Contains
hy: Պարունակում է
