SPARQL Views (7.x-2.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Language
id: Bahasa

en: Views
id: View

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Contains
id: Mengandung

en: Is equal to
id: Sama dengan

en: Is not equal to
id: Tidak sama dengan

en: Full
id: Penuh

en: contains
id: mengandung

en: Formatter
id: Pengformat
