SPARQL Views (7.x-2.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Language
ka: ენა

en: Label
ka: სათაური

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Is equal to
ka: უდრის

en: Is not equal to
ka: არ უდრის

en: Full
ka: სრული
