SPARQL Views (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Language
ku: زمان

en: Label
ku: پێناس

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە
