SPARQL Views (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Language
lt: Kalba

en: Label
lt: Etiketė

en: Views
lt: Vaizdai

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Contains
lt: Turi

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: Full
lt: Pilnas

en: contains
lt: turi
