SPARQL Views (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Language
mr: भाषा

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Views
mr: याद्या

en: Is equal to
mr: समान

en: Is not equal to
mr: च्या पेक्षा समान नाही
