SPARQL Views (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Language
oc: Lenga

en: Label
oc: Etiqueta

en: Views
oc: Vistas

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Contains
oc: Conten

en: Is equal to
oc: Es egal a

en: Is not equal to
oc: Es pas egal a

en: Full
oc: Complet

en: contains
oc: cont=en

en: Formatter
oc: Aisina de mesa en forma

en: The last comment of a node.
oc: Lo darrièr comentari d'un nosèl.
