SPARQL Views (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Language
ro: Limba

en: Label
ro: Etichetă

en: Views
ro: Vizualizări

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Contains
ro: Conține

en: Is equal to
ro: Este egal cu

en: Is not equal to
ro: Nu este egal cu

en: Full
ro: Complet

en: URI
ro: URL

en: contains
ro: conţine

en: Formatter
ro: Tip de formatare
