SPARQL Views (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Language
ta: மொழி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Is equal to
ta: சமமாக

en: Is not equal to
ta: சமமல்ல

en: Full
ta: முழு
