Speed Form Blocks (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: value
ro: valoare

en: Submit
ro: Trimite

en: date
ro: dată

en: Add a new field
ro: Adaugă un câmp nou

en: Setting
ro: Setare

en: Admin
ro: Administrator

en: checkbox
ro: căsuţă de selecţie

en: Save & exit
ro: Salvează si ieși

en: Management
ro: Administrare

en: Button label
ro: Eticheta butonului
