Speed Form Blocks (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: value
da: værdi

en: Submit
da: Indsend

en: date
da: dato

en: Add a new field
da: Tilføj et nyt felt

en: Setting
da: Indstilling

en: Admin
da: Administration

en: textarea
da: tekstområde

en: checkbox
da: afkrydsningsfelt

en: Save & exit
da: Gem & luk

en: Management
da: Administration

en: Button label
da: Knap etiket
