Speed Form Blocks (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: value
de: Wert

en: Submit
de: Absenden

en: Creation
de: Schöpfung

en: date
de: Datum

en: Add a new field
de: Feld hinzufügen

en: Setting
de: Einstellung

en: Responses
de: Antworten

en: Thank you
de: Dankeschön

en: textarea
de: Textbereich

en: textfield
de: textfeld

en: Save & exit
de: Speichern & Beenden

en: Management
de: Verwaltung

en: Button label
de: Beschriftung des Buttons

en: Data Export
de: Datenexport
