Speed Form Blocks (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: value
lt: reikšmė

en: Submit
lt: Siųsti

en: date
lt: data

en: Add a new field
lt: Pridėti naują laukelį

en: Setting
lt: Nustatymas

en: Admin
lt: Adminas

en: textarea
lt: teksto sritis

en: checkbox
lt: žymimasis langelis

en: Save & exit
lt: Išsaugoti ir išeiti

en: Management
lt: Valdymas
