Speed Form Blocks (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: value
ca: valor

en: Submit
ca: Envia

en: Save
ca: Desa

en: Creation
ca: Creació

en: date
ca: data

en: Add a new field
ca: Afegeix un nou camp

en: Setting
ca: Paràmetre

en: Responses
ca: Respostes

en: Admin
ca: Administrador

en: checkbox
ca: quadre de comprovació

en: Management
ca: Gestió
