Speed Form Blocks (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: value
eu: balioa

en: Submit
eu: Bidali

en: Save
eu: Gorde

en: date
eu: data

en: Add a new field
eu: Gehitu eremu berri bat

en: Setting
eu: Ezarpena

en: Admin
eu: Kudeatu

en: checkbox
eu: Kontrol-laukia

en: Management
eu: Kudeaketa
