Speed Form Blocks (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: value
ja: 値

en: Submit
ja: 送信

en: Save
ja: 保存

en: date
ja: 日付

en: Add a new field
ja: 新しいフィールドの追加

en: Setting
ja: 設定

en: Admin
ja: 管理者

en: checkbox
ja: チェックボックス

en: Management
ja: 管理

en: Button label
ja: ボタンラベル
