Speed Form Blocks (7.x-1.5) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: value
fr: valeur

en: Submit
fr: Soumettre

en: Save
fr: Enregistrer

en: Delete this block
fr: Supprimer ce bloc

en: Add a new field
fr: Ajouter un nouveau champ

en: Setting
fr: Paramètre

en: Responses
fr: Réponses

en: Thank you
fr: Merci

en: textarea
fr: zone de texte

en: checkbox
fr: case à cocher

en: Management
fr: Gestion

en: Button label
fr: Étiquette de bouton

en: Data Export
fr: Exporter les données

en: Manage blocks
fr: Gérer les blocs
