Speed Form Blocks (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: value
hu: érték

en: Submit
hu: Beküldés

en: Save
hu: Mentés

en: date
hu: dátum

en: Delete this block
hu: Blokk törlése

en: Add a new field
hu: Új mező hozzáadása

en: Setting
hu: Beállítások

en: Responses
hu: Válaszok

en: Thank you
hu: Köszönjük

en: textarea
hu: szövegdoboz

en: checkbox
hu: jelölőnégyzet

en: Management
hu: Adminisztráció

en: Button label
hu: Gombfelirat
