Speed Form Blocks (7.x-1.5) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: value
pl: wartość

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Save
pl: Zapisz

en: date
pl: data

en: Add a new field
pl: Dodaj nowe pole

en: Setting
pl: Ustawienia

en: textarea
pl: obszar tekstowy

en: textfield
pl: pole tekstowe

en: checkbox
pl: pole wyboru

en: Management
pl: Zarządzanie

en: Button label
pl: Etykieta przycisku
