Speed Form Blocks (7.x-1.6) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: value
cs: hodnota

en: Submit
cs: Odeslat

en: Save
cs: Uložit

en: date
cs: datum

en: Add a new field
cs: Přidat nové pole

en: Setting
cs: Nastavení

en: Admin
cs: Administrátor

en: textarea
cs: oblast textu

en: textfield
cs: textové pole

en: checkbox
cs: zaškrtávací pole
