Speed Form Blocks (7.x-1.6) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: value
ru: значение

en: Submit
ru: Отправить

en: Save
ru: Сохранить

en: date
ru: дата

en: Delete this block
ru: Удалить этот блок

en: Add a new field
ru: Добавить новое поле

en: Setting
ru: Настройка

en: Thank you
ru: Спасибо

en: Admin
ru: Администратор

en: textfield
ru: Текстовое поле

en: checkbox
ru: флажок

en: Management
ru: Управление

en: Button label
ru: Метка кнопки
