Speed Form Blocks (7.x-1.6) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: value
sl: vrednost

en: Submit
sl: Pošlji

en: Save
sl: Shrani

en: date
sl: datum

en: Admin
sl: Skrbnik

en: checkbox
sl: izbirno polje
