Speed Form Blocks (7.x-1.6) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: value
uk: значення

en: Submit
uk: Надіслати

en: Save
uk: Зберегти

en: Creation
uk: Створено

en: date
uk: дата

en: Delete this block
uk: Вилучити цей блок

en: Add a new field
uk: Додати нове поле

en: Setting
uk: Параметр

en: Thank you
uk: Спасибі

en: Admin
uk: Адмін

en: checkbox
uk: прапорець

en: Management
uk: Керування

en: Button label
uk: Мітка кнопки
