Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: value
af: waarde

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Actions
af: Aksies

en: Name
af: Naam

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: date
af: datum

en: checkbox
af: merkboksie
