Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Name
ar: الاسم

en: Export
ar: تصدير

en: Save
ar: حفظ

en: Manage
ar: تسيير

en: date
ar: تاريخ

en: Add a new field
ar: إضافة حقل جديد

en: Setting
ar: إعداد

en: checkbox
ar: مربع اختيار
