Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Name
ast: Nome

en: Export
ast: Esportar

en: Save
ast: Guardar
