Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: value
be: значэнне

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Name
be: Імя

en: Export
be: Экспарт

en: Save
be: Захаваць

en: Manage
be: Кіраваць

en: date
be: дата

en: Setting
be: Налада

en: checkbox
be: чэкбокс
