Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Actions
bg: Действия

en: Name
bg: Име

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: date
bg: дата

en: checkbox
bg: отметка

en: Management
bg: Управление
