Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Name
bn: নাম

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ
