Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Name
bo: མིང

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: checkbox
bo: འདེམས་སྒྲོམ
