Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: value
bs: vrijednost

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Name
bs: Ime

en: Export
bs: Izvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: date
bs: datum
