Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Name
cy: Enw

en: Export
cy: Allfudo

en: Save
cy: Cadw

en: date
cy: dyddiad

en: Admin
cy: Gweinydd

en: checkbox
cy: bocs gwirio
