Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Name
dz: མིང་།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: checkbox
dz: དཔྱད་སྒྲོམ།
