Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Actions
eo: Agoj

en: Name
eo: Nomo

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: date
eo: dato

en: Setting
eo: Agordo

en: checkbox
eo: markobutono

en: Management
eo: Administrado
