Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: value
et: väärtus

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Actions
et: Toimingud

en: Name
et: Nimi

en: Export
et: Ekspordi

en: Save
et: Salvesta

en: Manage
et: Halda

en: date
et: kuupäev

en: Add a new field
et: Lisa uus väli

en: Setting
et: Seade

en: Admin
et: Administraator

en: checkbox
et: valikruut

en: Management
et: Haldus

en: Button label
et: Nupu silt
