Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: value
fi: arvo

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Name
fi: Nimi

en: Export
fi: Vie

en: Save
fi: Tallenna

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: date
fi: päiväys

en: Add a new field
fi: Lisää uusi kenttä

en: Feedback
fi: Palaute

en: Setting
fi: Asetus

en: Admin
fi: Ylläpito

en: textarea
fi: tekstialue

en: checkbox
fi: valintaruutu

en: Management
fi: Hallinta
