Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: value
fil: halaga

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Name
fil: Pangalan

en: Export
fil: Luwasin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Management
fil: Pamamahala
