Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: value
gl: valor

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Actions
gl: Accións

en: Name
gl: Nome

en: Export
gl: Exportar

en: Save
gl: Gardar

en: Manage
gl: Xestionar

en: date
gl: data

en: Add a new field
gl: Engadir un campo novo

en: checkbox
gl: recadro de verificación

en: Management
gl: Xestión
