Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: value
gu: મૂલ્ય

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: date
gu: તારીખ
