Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: value
he: ערך

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Actions
he: פעולות

en: Name
he: שם

en: Export
he: יצוא

en: Save
he: שמירה

en: Manage
he: ניהול

en: date
he: תאריך

en: Add a new field
he: הוספת שדה חדש

en: Setting
he: הגדרות

en: Thank you
he: תודה רבה!

en: Admin
he: מנהל

en: checkbox
he: תיבת סימון

en: Management
he: ניהול
