Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: value
hr: vrijednost

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Actions
hr: Akcije

en: Name
hr: Naziv

en: Export
hr: Izvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Manage
hr: Upravljaj

en: date
hr: datum

en: checkbox
hr: kućica odabira

en: Management
hr: Upravljanje
