Speed Form Blocks (7.x-1.7) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: value
is: gildi

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Name
is: Nafn

en: Export
is: Flytja út

en: Save
is: Vista

en: Manage
is: Stjórnun

en: date
is: dagsetning
